Fotokopi Makineleri

Fotokopi Makineleri

Firmamız müşteri taleplerini karşılamaya odaklı bir hizmet politikası ile döküman hizmetleri talep eden müşterilerine uygun çözümleri uzun yıllardan beri başarılı bir şekilde sağlamaktadır.

Firmamız fonksiyonel fotokopi makineleri ile ofis içi maliyetlerinizi azaltıp, daha verimli bir şekilde işleyişinizi sürdürmenize yardımcı olmaktadır. Özellikle yüksek baskı maliyetlerine sahip olan ve büyük miktarlarda paralar ödeyen firmalar tarafından tercih edilen kiralık fotokopi makinesi hizmeti, baskı giderlerini minimum seviyeye düşürmektedir. Böylece kısa sürede baskı maliyetleri büyük bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Yapılan fotokopi makinesi kiralama hizmeti sözleşmesinde sunulan fotokopi makinesinin mülkiyet durumu firmamıza ait olduğu için herhangi bir ekstra durumu olduğunda ek maliyetler ile karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır.

Fotokopi Makineleri Kiralama
Mevcut şartlarınız dahilinde ihtiyaç duyduğunuz kiralık fotokopi makinesi hizmetimiz için kullanılması uygun olan fotokopi makineleri, müşteri temsilcilerimiz tarafından yapılan değerlendirme sonucu belirlenerek, size ekonomik bir fiyat politikası ile uygun paketler sunulacaktır. Kiralayacağınız fotokopi cihazı ile ilgili toner, servis ya da sarf malzemesi gibi maliyetler ile birlikte teknik servis hizmetleri de hiçbir ekstra ödeme olmadan mülkiyeti tarafımıza ait olması sebebiyle firmamız tarafından karşılanacaktır. Cihaz ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda, sorun en kısa sürede çözüme kavuşturulacak olup, gerektiği durumlarda cihazın yenisi ile değiştirilmesi sağlanacaktır. Kiralık fotokopi makinesi hizmetinizden uygun fiyat politikaları ile ekonomik bu şekilde faydalanmak istiyorsanız; firmamızın iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Published 02.11.2020