Fotokopi Makinesiz İşletme Olmasın

Fotokopi Makinesiz İşletme Olmasın

Ofislerin ve ofis tipi işyerlerinin vazgeçilmez büro malzemeleri arasında yer alan fotokopi makinalarının satış ve kiralama işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Aynı zamanda faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde bulunan tüm ilçe ve semtlere mobil servis elemanları ile teknik servis hizmetini de sağlamaktayız. Fotokopi makinesi kiralama hizmetimizden faydalanan tüm müşterilerimize, fotokopi makinesi kurulumu, fotokopi makinesi bakım ve onarımı, fotokopi makinesi yedek parça hizmetleri ve fotokopi makinesi teknik servis hizmetlerini ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Kiralık fotokopi makinesi hizmetimiz sayesinde işyerlerinin kopya ve baskı maliyetlerini oldukça düşürerek uygun koşullarda çözümlerimiz ile yardımcı oluyoruz.

Fotokopi Makinesi Kiralayın Maliyetleri Düşürün
Firmamız tarafından sağlanan fotokopi makinesi kiralama hizmetinde, sadece kiralama hizmet bedeli ve fotokopi kağıdı masrafınız olacaktır. Bunun dışındaki tüm masraflar ve maliyetler firmamızın sorumluluğunda olmaktadır. Yapılan anlaşma gereği imzalanan sözleşmenin geçerliliği boyunca sizden herhangi bir ek masraf veya süpriz maliyetler talep edilmeyecektir. Mobil destek hizmetlerimizden bize ulaşarak herhangi bir arıza veya başka bir sorun olduğunda teknik servis elemanlarımızı size yönlendirmenizi tarif edebilirsiniz. En kısa sürede sorunlar çözüme kavuşturularak, tamir edilmesi mümkün olmayan bir arıza ile karşılaşmanız halinde kiralamış olduğunuz fotokopi makinesi ile değiştirilecektir. Sunmuş olduğumuz hizmetler, her zaman müşterilerimizin memnuniyetini eksiksiz bir şekilde sağlamak amacıyla, profesyonel bir iş anlayışı içinde hareket eden personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir.

Created 26.10.2020